Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu

DODAJ DO ULUBIONYCH

E-MAIL

SKYPE. POGADAJMY.

ZAGADAJ DO NAS

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

 

WSPÓŁPRACA:
 

 

RODZINNE ROZGRYWKI SPORTOWE 2009 - I RUNDA


15.11 rozpoczęła się II edycja „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych” organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Do I rundy zgłosiło się 13 rodzin, które zmierzyły się ze sobą w dwóch konkurencjach sportowych: halowej mini piłce nożnej oraz badmintonie. Z uwagi na trwający remont Hali Sportowo – Widowiskowej zawody rozegrano gościnnie na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 9 w Olkuszu.

W kategorii wiekowej - szkoły podstawowe, dzieci klas I-III - wzięły udział 4 rodziny. Wygrała rodzina Mikołaja Synowca ze Sz. P. nr 2. Drugie miejsce zajęła rodzina Jakuba Walusiaka także ze Sz. P. nr 2. Po dogrywce, trzecie miejsce przypadło rodzinie Dominika Krawczyka a czwarte rodzinie Martynki Krawczyk – obie rodziny reprezentowały Sz. P. nr 9.

W kategorii dzieci z klas IV - VI najlepszą okazała się rodzina Jagody Mędrek ze Sz. P. nr 1. Kolejne miejsca zajęły rodziny: II m. – Mateusza Różanowskiego – Sz. P. nr 1, III m. - Jakuba Pilcha – Sz. P nr 4, IV m. – Julii i Gabriela Nowaków ze Sz. P. nr 9 i V m. Kingi Kurowskiej, także ze Sz. P. nr 9.

W kategorii gimnazjów na pierwszym miejscu uplasowała się rodzina Filipa Walusiaka - Gim. nr 1, na drugim – Bartosza Wadasa – Gim. nr 2, na trzecim – Oskara Pilcha – Gim. nr 3 i na czwartym – braci Kurowskich – Konrada i Oskara z Gim. nr 4.

Trzy najlepsze rodziny w każdej kategorii otrzymały dyplomy. Wszystkie rodziny otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i sklep sportowy „Traper” z Olkusza oraz słodycze od Supermarketu „Nasz” z Olkusza.

Wszyscy uczestnicy Rozgrywek zdobyli punkty dla swoich szkół. Szkoły otrzymują punkty za miejsca I – III zdobyte przez uczniów, a także za frekwencję. Każda rodzina ucznia, biorąc udział w zawodach dodaje 2 pkt. na konto szkoły. Najwięcej punktów w kategorii kl. I-III „wpłynęło na konto” Szkoły Podstawowej nr 2 – 14 pkt., w kat. kl. IV-VI – Sz. P. nr 1 – 8 pkt. Wśród szkół gimnazjalnych z 8 punktami prowadzi Gimnazjum nr 1.

Opiekę medialną nad zawodami sprawowali: Przegląd Olkuski i Olkuszanin.pl.


WYNIKI >>>           PRZEGLĄD TV >>>        GALERIA FOTO >>>


 

JUŻ WKRÓTCE:

 
 
 
 
 

STRONA GŁÓWNA OBIEKTY  |  KALENDARZ IMPREZ  |  GALERIA  |   POKOJE GOŚCINNE  | RESTAURACJA | SIŁOWNIA | KONTAKT

Wszelkie prawa zastrzeżone.  MOSiR Olkusz 2007