ZAGADAJ DO NAS

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

WSPÓŁPRACA:

FERIE Z MOSiR-em -  18.01 - 29.01.2010 r. - PODSUMOWANIE

1900 uczestników, 66 drużyn, 121 meczy, 510 godzin zajęć – to bilans dwutygodniowej akcji „Ferie z MOSiR- em”. Cykl imprez rozpoczął turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów, do którego zgłosiło się 11 drużyn z Olkusza i okolic. Wygrała drużyna „Na Wałbrzych” w składzie: Karol Muzyk, Maciej Kasprzyk, Maciej Kocjan, Tomek Kluczewski, Krystian Durański, Tomek Synowski i Marcin Skalski.

W środę pierwszego tygodnia ferii rozegrany został turniej badmintona, w którym zwyciężył Damian Malski przed Jakubem Grzebinogą i Kamilem Andrzejczykiem.W piątek 22 stycznia 30 zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjów zmierzyło się w turnieju tenisa stołowego. Wśród gimnazjalistów I miejsce zajął Tomek Olesiak, II m. – Łukasz Wypchał, a III m. Gabryś Grzebinoga. Kamil Mumnerlyn był najlepszy wśród uczniów szkół podstawowych. Drugie miejsce zajął Grzegorz Knurowski, a trzecie Kacper Majewski.

Siarczysty mróz nie odstraszył amatorów pływania. W sobotę 23 stycznia o godz. 10.00 w 8 kategoriach wiekowych rozpoczęły się zawody pływackie. Rozegrano je oddzielnie w konkurencjach dla dziewcząt i chłopców. Dodatkowo rodziny mogły wystartować w sztafecie 3x25 m. Na start w sztafecie zdecydowało się 5 rodzin. Najszybsi okazali się Malscy: mama Janina z synami Damianem i Sebastianem. Drugie miejsce zajęła rodzina Różanowskich, trzecie rodzina Kocjanów, kolejne Kusiowie i Barczykowie.

Zawody te zostały przez organizatora włączone do III Otwartych Korespondencyjnych Mistrzostw Województwa Małopolskiego. Wszyscy chętni dodatkowo przepłynęli dystans 50 m., co dało im to możliwość zmierzenia się 30 stycznia br. w Krakowie z zawodnikami z całej Małopolski.

WYNIKI ZAWODOW W PLYWANIU >>>      GALERIA FOTO 1 >>>     GALERIA FOTO 2 >>>

Poza turniejami i zawodami młodzież uczestniczyła w grach i zabawach, zajęciach z karate i fitness, nauce pływania i w sekcji pływackiej. O godzinę został wydłużony czas bezpłatnego wstępu na pływalnię od 12.00 do 15.00.
W drugi poniedziałek ferii odbył się turniej trio basketu dla uczniów gimnazjów. Zgłosiło się 5 drużyn. Wygrała drużyna „Adams Family” w składzie: Rafał Majsterek, Alek Bąchór, Paweł Kabat, Bartek Knapczyk i Marcin Krawczyk.W następnym turnieju halowej piłki nożnej, tym razem dla uczniów szkół podstawowych, wzięło udział 6 drużyn. Wygrała drużyna „IKS Olkusz” w składzie: Dominik Żaba, Tomasz Czarnota, Damian Kajda, Kuba Nazifi i Maciej Styczeń.
W środę rozegrany został turniej trio basketu dla uczniów szkół średnich. Zwyciężyła drużyna „Ogień” w składzie: Paweł Mitrus, Andrzej Bosak i Grzegorz Janik.
W piątek 29 stycznia w turnieju tenisa stołowego dla uczniów szkół średnich najlepszy był Łukasz Tomczyk, drugie miejsce zajął Paweł Zmysło, a trzecie Marzena Wilk.

Udział we wszystkich zajęciach był bezpłatny. Zdobywcy 3 pierwszych miejsc w przeprowadzonych turniejach i zawodach otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy zajęć słodki upominek. Nagrody zapewnił MOSiR w Olkuszu.

Przeprowadzenie zajęć w czasie ferii było możliwe dzięki udostępnieniu sal gimnastycznych w SP nr 5 i SP nr 9 i basenu przy ZSPI nr 1 za co organizatorzy serdecznie dziękują dyrektorom tych placówek: Grażynie Kaziród, Januszowi Cieślikowi oraz Tomaszowi Tomsi. Podziękowania za współpracę należą się również firmie AMA Serwis, supermarketowi „Nasz”, Przeglądowi Olkuskiemu i portalowi Olkuszanin.pl.

Uczestnicy: wszyscy zainteresowani.

Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu w dniu zawodów, 30 min przed rozpoczęciem rozgrywek.
Uwaga! Przy zgłoszeniach należy okazać aktualną legitymację szkolną !
Obowiązuje strój i obuwie sportowe z jasną podeszwą!

ZAJĘCIA NA KRYTEJ PŁYWALNI ( SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2)

W okresie od 18.01-29.01 (przez 2 tygodnie)

Od poniedziałku do piątku przez okres dwóch tygodni:

10:00 -11:00 Sekcja pływacka dla klas 3-ich szkoły podstawowej,

11:00 -12:00 Nauka i doskonalenie pływania,

12:00-14:00 Bezpłatny wstęp na pływalnię dla dzieci i młodzieży

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy
pod nr tel. 0-32 649 44 88, 649 44 99, 0-784 647 87 w godz. 7.00-15.00. Dodatkowo zapisy przyjmowane będą w KASIE BILETOWEJ Krytej Pływalni.

WZÓR OŚWIADCZENIA >>>

XVII AKADEMIA KARATE I SAMOOBRONY

W okresie od 18.01-29.01 ( przez 2 tygodnie )

Prowadzący: Agata Bąchór

SZKOŁA TAŃCA NOWOCZESNEGO (hip hop,funky,house)

minigolf

STRONA GŁÓWNA OBIEKTY  |  KALENDARZ IMPREZ  |  GALERIA  |   POKOJE GOŚCINNE  | RESTAURACJA | SIŁOWNIA | KONTAKT